slogan cz

Spolehlivé řešení Vašeho problému

jazyky

Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

O společnosti

Akciová společnost FERRCOMP, a.s. byla založena v roce 2000 jako výrobce svařovaných ocelových konstrukcí se specialiazaci na výrobu dílců jeřábových věží pro stavební průmysl, radlic a lopat pro stavební stroje. Strojní zařízení je vyráběno pro firmu LIEBHERR v Německu a Rakousku.V současnosti společnost rozšířila svůj výrobní proces o hotové strojírenské sestavy pro zákazníky z Anglie a Francie.

FERRCOMP, a.s. zaměstnává průměrně 97 kvalifikovaných svářečů, obráběčů kovů, zámečníků, natěračů kovů a dalších zaměstnanců v technických oborech.

FERRCOMP, a.s. je držitelem certifikace ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 3834-2:2006. Dále je firma držitelem certifikátu EN 1090-2.

FERRCOMP, a.s. využívá od r.2006 k řízení podnikových procesů informační systém Helios Orange společnosti LCS International, a.s., která je jedním ze tří nejvýznamnějších producentů podnikových aplikací (ERP) na českém trhu.


Výrobní zaměření :

  • díly jeřábů, zemědělské a důlní stroje, lopaty, radlice
  • věže a podvozky pro stavební jeřáby, lodní vrátky
  • dopravní systémy, vibrační třídiče surových materiálů
  • tlakové a podtlakové vzduchové filtrační zařízení

 

Cookies usnadňují poskytování našich služeb. Používáním našich služeb souhlasíte s používáním souborů cookie.